kontaktujte nás prosím se svými dotazy či objednávkou na email nebo telefonicky rádi vám zodpovíme a pomůžeme: pohotovost.id@gmail.com, mobil +420 773 500 370
Zpět do obchodu

Registrace

Co je třeba napsat k vaší identifikaci

 

Vaše jméno :

Včetně vašeho jména ve vašem identifikačním náramku  poskytne tísňovému zástupci rychlý způsob, jak identifikovat a oslovit vás při zahájení léčby. Pečující by měli také zvážit přidání svého jména na totožnost osoby, o kterou se starají.

 

Alergie :

Je důležité zahrnout jakékoli alergie, které máte. Příklady zahrnují alergie na potraviny, alergie na hmyz a alergie na léky, jako je alergie na penicilin. Tyto informace poskytují další náhled pro první osoby, kteří jsou odpovědní za správnou péči.

Léky :

Jakékoli předepsané léky užívané pravidelně by měly být na vašem náramku i vyryty. Mohlo by to zabránit nežádoucím reakcím nebo poskytnutím kritickým informacím respondentům. Například je důležité vědět, jestli užíváte ředidlo krev nebo jste na inzulínu.

Kontakt pro naléhavé situace :

Důrazně doporučujeme přidat telefonní číslo (v případě nouze) na ID pro děti, osoby s autismem nebo demence nebo kontaktní informace ošetřovatele. Můžete také přidat kontaktní údaje svého lékaře.

 

Užitečné informace:

Pečlivě zvažte, co použít na vaší identifikaci, vaše ID může poskytnout v  kritické chvíli informace těm kolem Vás. Pomůžete tím  posílit první záchranáře, jako jsou zdravotničtí pracovníci a další lékaři, aby vám poskytli nejlepší a včasnou lékařskou péči v případě nouze.
Zpět do obchodu