kontaktujte nás prosím se svými dotazy či objednávkou na email nebo telefonicky rádi vám zodpovíme a pomůžeme: pohotovost.id@gmail.com, mobil +420 773 500 370
Zpět do obchodu

Registrace

Proč je Vaše identifikace důležitá k Vaši záchraně života?

Pokud trpíte onemocněním, léky nebo potravinovými alergiemi, nebo užíváte více léků, doporučil Vám lékař, abyste měli zdravotní průkaz. To je proto, že lékařské ID jsou jednoduchým způsobem, jak sdělit důležité informace prvním zachráncům v případě nouze.

VÝHODY NOŠENÍ POHOTOVOSTNÍHO NÁRAMKU?

pohotovostní náramky zachraňují životy :

pomáhají k omezení výletům do nemocnice, snižují zbytečné vstupy do nemocnic a zabraňují tomu, aby se menší závažné události staly hlavními. V případě nouze, když nebudete schopni mluvit sami, řekne pohotovostní náramek vše potřebné za Vás. Polovina všech lékařských chyb se vyskytuje kvůli chybám při přijetí nebo nemocnice mimo Váš okres. Nošení pohotovostního náramku chrání před potenciálně škodlivými  zdravotními chybami.

Okamžitá diagnóza je důležitá pro správnou léčbu, ale symptomy běžných onemocnění mohou být snadno špatně diagnostikovány. Stručný popis životně důležitých zdravotních faktů vyražených na vašem pohotovostním náramku zaručuje vhodnou a včasnou lékařskou péči.

Zpět do obchodu